Nagrody Zgorzeleckiego Klastra Energii na Konferencji Klastrowej w Jeleniej Górze

Nagrody Zgorzeleckiego Klastra Energii na Konferencji Klastrowej w Jeleniej Górze

Zaprzyjaźniony Klaster Energii z Jeleniej Góry w dniu 09.05.2019 zorganizował I KONFERENCJĘ JELENIOGÓRSKIEGO KLASTRA ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII na temat :KLASTER ENERGII – DZIAŁANIA SAMORZĄDU NA RZECZ OCHRONY ZDROWIA I KOMFORTU ŻYCIA MIESZKAŃCÓW. Zgorzelecki Klaster Energii został zaproszony do przedstawienia naszych projektów.Pojechał z nami Sokół 4x4, który witał gości przed wejściem. Prezes Zklastra mówił o Eko konwersji jako sposobie na elektromobilność w przemyśle i służbach mundurowych oraz o transferze wiedzy i technologii w Klastrach energii na przykładzie Zgorzeleckiego Klastra Energii. W takcie konferencji wręczyliśmy nagrody za aktywne działania z zakresie rozwoju Klastra Energii i rozwoju Źródeł Odnawialnych. Vouchery na instalacje fotowoltaiczne o wartości 15 000 zł otrzymały : Miasto Zgorzelec, Gmina Zgorzelec oraz Gmina Sulików . Nie możemy się doczekać uruchomienia instalacji na wybranych budynkach! Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą współpracę owocującą tak prężnym rozwojem Klastra Energii w Zgorzelcu.
Warto wspomnieć przedstawiony w trakcie konferencji wspaniały futurystyczny projekt wyspy energetycznej realizowany w Porto Santo, który prezentował p. Andrzej Gemra z Renault. Całe wydarzenie było zorganizowane przy współpracy z producentem ekologicznych autobusów - Volvo.
#sokol4x4 #offroad #samochod #electric #zklaster#hubinnowacjizgorzelec #klasterenergii #elektrycznaterenowka#electricvehicle